Postawiliśmy na jakość

Od wielu lat świadczymy pełen zakres usług pralniczych. Nasze doświadczenie jest imponujące. W tym czasie również ulepszaliśmy istniejące już rozwiązania i wyposażenia. Wpłynęły one w dużej mierze na wzrost możliwości przerobowych naszych urządzeń, cały czas utrzymując najwyższą jakość świadczonych usług.

Jakość, w naszym rozumieniu, to przede wszystkim zachowanie najwyższych norm higieny. Dlatego też dzięki stosowanej przez nas barierze higienicznej wraz z trójstopniową śluzą szatniową jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom higieny. Zakład fizycznie podzielony jest na strefę brudną i czystą. To bardzo funkcjonalny podział, jednak przede wszystkim egzekwujący całkowity brak styczności bielizny czystej z brudną, jak również eliminujący kontakt pracowników z obydwu stref: czystej i brudnej.

Chcemy zapewnić naszych Klientów i Kontrahentów, iż bielizna każdego z nich prana jest w zupełnie oddzielnych cyklach bez kontaktu z bielizną obcą (innych Użytkowników).

Zakłady nasze dysponują parkiem najnowocześniejszych maszyn i urządzeń pralniczych. Posiadają one automatyczne systemy, które odpowiednio uwalniają środki piorące i dezynfekujące, a także wyspecjalizowane urządzenia kontrolujące parametry dezynfekcji i prania.

To, co w szczególności wyróżnia nas na rynku w tej branży, to fakt, iż jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy do naszych zakładów technologię RFID. Na czym ona polega? To system znakujący odzież i inne tekstylia Klientów za pomocą elektronicznych chipów RFID, które to właśnie zapewniają bezdotykowy serwis i identyfikację tekstyliów.

Jakie daje to korzyści dla Klienta? Przede wszystkim całkowicie eliminuje wykonywanie zabierających czas czynności przeliczania odzieży i pościeli – system robi to samodzielnie poprzez rozbudowaną infrastrukturę IT ( sczytywanie ilości, historia obiegu każdej sztuki, identyfikacja Klienta). Bezobsługowe wykonywanie powyższych czynności, nie jest bez znaczenia, dodatkowo wyklucza styczność zatrudnionego w tym celu personelu z odzieżą brudną.

Obok wysoko wyspecjalizowanej usługi pralniczej świadczymy usługi transportowe, a także niewielkie naprawy krawieckie.

Do tej pory do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy kilkanaście zakładów pralniczych w Polsce i jeden na terenie Niemiec. Bardzo dobra lokalizacja naszych nowoczesnych zakładów umożliwia kontakt z Klientami sieciowymi, ich filiami i oddziałami rozmieszczonymi na terenie całej Polski.

Nasza jakość to także najnowocześniejsze technologie, na których oparte są świadczone przez nas usługi. Używamy tylko środków i urządzeń sprzyjających środowisku, z myślą o tym, aby nasza działalność jak najmniej obciążała środowisko. Działamy tak na wielu płaszczyznach naszej działalności – od transportu poprzez utylizację odpadów. Kreujemy zdrową przyszłość dla wszystkich.