Jeśli szukacie Państwo nowoczesnego pomysłu na skuteczny sposób przyciągnięcia uwagi swoich potencjalnych Klientów albo na zapamiętanie przez nich Państwa marki – ten produkt jest dla Was.

Logo maty oraz wykładziny z nadrukiem Waszego logotypu, grafiki, sloganu dostępne są w różnorodnych kolorach, o wyborze których decydujecie Wy. Tak zaprojektowany i stworzony produkt daję szanse Waszej firmie na podtrzymanie lub zbudowanie doskonałego i unikatowego wizerunku firmy, a tym samym zapamiętanie marki w segmencie, w którym aktualnie działacie.

Główna cecha wyróżniająca oferowane przez nas maty logo to ich produkcja z najwyższej jakości włókien poliamidowych oraz naturalnej gumy. Dzięki temu nasze maty są antypoślizgowe. Inne ważne cechy produktu to elastyczność oraz łatwe i płaskie przyleganie mat do podłoża. To bardzo praktyczne zalety.

Najkorzystniej jest umieścić maty logo przy wejściu do budynku, na salach konferencyjnych lub w recepcjach. To najczęściej odwiedzany obszar przez wszystkich Klientów.

Maty logo cieszą się także znaczącą popularnością w segmencie rynku medycznego. Oprócz ciekawego narzędzia reklamowego, zwabiającego zainteresowanie Klienta, to jednocześnie skuteczny sposób na zmniejszenie ilości wnoszonego brudu i zanieczyszczeń pod obuwiem Klientów czy Gości. To również zaoszczędzenie czasu na codziennym sprzątaniu.

Maty logo naszej produkcji charakteryzują się chłonnością nawet do 6L/m2 wody oraz do 4kg/m2 brudu.

Metoda, którą stosujemy do drukowania logotypów na matach i nadruków na wykładzinach to metoda chromojet. Używamy tu najwyższej klasy barwników szwajcarskich. Daje to najwyższą jakością i trwałością nadruku naszych produktów.

W jaki sposób działamy?

 1. Przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia z Klientem w temacie projektu i rozmiaru maty, ustalając także warunki serwisu.
 2. Następnie realizujemy zamówienie z pierwszą dostawą do Klienta.
 3. Realizujemy systematyczną cotygodniową wymianę mat.
 4. Naprawiamy lub wymieniamy uszkodzone maty.
 5. Pierzemy, konserwujemy i czyścimy systematycznie wynajmowane maty i wykładziny.
 6. Przeprowadzamy kompleksową i powtarzalną kontrolę jakości naszych usług.
 7. Kierujemy do naszych Klientów stałego doradcę, który dba o satysfakcjonującą realizację zamówienia Klienta.

Korzyści dla Klienta:

 • Podniesienie świadomości Klientów na temat wizerunku Państwa firmy;
 • Oszczędności w sprzątaniu
 • Ochrona przed kurzem i brudem
 • Zabezpieczenie kosztownych podłóg